Mutfaktakiler
Hafta İçi11.15

Mutfaktakiler

Turkmax Gurme’de sabahlar iştah açıcı ve bilgilendirici, yepyeni bir programa ev sahipliği yapacak.

Birbuçuk saatlik canlı yayın gündüz kuşağının sevilen ismi Jess Molho’nun mutfak serüveniyle açılacak. Jess ustalığını bu kez yemek yapımında gösterirken, seyirciyi aynı anda sıkı bir sohbet bekliyor olacak.

Her daldan mutfak ve yemek profesyonelleri Jess’in sorularını yanıtlayacak. Stilistler, çikolata tutkunları, üreticiler, et üstatları hepsi programa fikir ve deneyimleriyle renk katacak.

Programın finaline iki şefin birbirine tezat lezzetleri damga vuracak. Şef Aydın Demir ve Şef Melih İçigen , kalori bombası bir lezzetle diyet bir yemeğini, uzak doğudan kuvvetli tatlarla kuzeyin rafine tariflerini aynı anda yaparken tatlı tatlı atışacaklar.

İzleyen herkes mutfaklar evreninde tarifsiz bir keşfe çıkacak. İki şef farklı tatlar peşindeyken,Jess’in cin fikir soru ve analizleriyle tarzları hakkında ipuçları verecekler. İzleyicileri ekran önüne, bu iki kısım tekmili birden lezzetli maceraya davet ediyoruz!

Mutfaktakiler, Jess Molho’nun sunumuyla hafta içi her gün saat 11.15 de canlı yayınla Turkmax Gurme’de, tekrarı her gün 18.15'te...

Jess Molho, iktisat eğitiminden sonra, Radyo Televizyon Sinema yüksek lisansı yaparak televizyon dünyasına ilk adımlarını attı. Televizyon sunuculuğunun yanı sıra, birçok dizide rol alan Jess Molho Turkmax Gurme ekranlarında sizlerle buluşuyor. Yepyeni programında Jess, hem yemek yapıyor hem de güzel sohbetiyle ekranlarınıza konuk oluyor.